KONST / Litografier / Färglitografi 13384153
nr 1338 4153
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 70/380. Motivet: 35x29cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:14:59
100 kr
150 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon